Internetovým prodejem se zabýváme už od roku 2008 na různých prodejních portálech. Náš přístup k zákazníkovi asi nejlépe vystihuje náš účet na aukčním portálu Aukro, kde je garancí služeb zákazníkům statusaukro+ prodejce (dříve super prodejce), který máme od roku 2011.
Naše hodnocení najdete zde: 
http://aukro.cz/show_user.php?uid=21611585
Heureka.cz - ověřeno zákazníky + garance nákupu (tento portál ručí vrácením peněz za bezproblémový obchod u www.nehtynes.cz). 

Certifikát prověřená společnost 2015: www.nehtynes.cz

Pevně věříme, že nákupy zde Vám budou vyhovovat a budete stejně spokojení jako už tisíce nakupujících.

20.7. 2016 - hodnocení od pana Michala: "Zboží odpovídalo přesně mým představám, vše řádně zabaleno a dodáno. Velký výběr hezkých paruk (vzhled velmi podobný přirozeným vlasům), kosmetiky, laků na nehty a dalších potřeb. Jednoznačně paní Zemanovou a její obchod doporučuji všem. Je to záruka bezproblémového nákupu krásného zboží za příznivé ceny."

3.12.2014 hodnocení od paní Novákové - moc děkuji :O)
Krásné zboží, za ceny, které jiné stránky rozhodně nenabízí. Oceňuji i výber pro přepravné. Každý se může rozhodnout, co mu nejvíce vyhovuje.
Od začátku objednávky se mnou stále někdo komunikuje a říká mi, jak to s mou objednávkou zrovna vypadá. A hlavně jakmile jste dostali peníze, tak druhý den byla objednávka vyřízená. Ráda se na vaše stránky vrátím a budu znovu nakupovat. Maximální spokojenost. Ještě jednou děkuji.
Nováková Anna

Tento e-mail mě potěšil velmi, tak přikládám spokojenost paní Kropíkové:
Dobrý den,omlouvám se,že píši později,ale dřív jsem neměla čas.Chci moc poděkovat,za zásilku,která mi přišla.Rychlé,až velmi rychlé dodání,veliké plus,nečekala jsem,že když si objednám,na druhý den mám zboží doma,další plus zato,že ještě posíláte emaily dopředu,kdy mám balík očekávat,stím jsem ani nepočítala.Navíc mi to přivezl šikovný hezký pán,což už je jen třešnička na dortu :-) Jinak se zbožím jsem velice spokojená,už jsem i na druhý den vyzkoušela,kvalita dobrá,balík dobře balený,aby se zboží neotukávalo,nerozbilo.Jen mě mrzí,že vám  nemám kam udělit komentář s mou spokojeností,nebot účet na Aukru nemám,doufám,.že i takto vám můj vděk postačí.S pozdravem Kropíková 

5.2.2014 děkuji za milý mailík od paní Ondráčkové:

Dobrý den pani Zemanová,dnes mi od vás prišlo zboží.Vše je v naprostém pořádku.Měla jste naprostou pravdu,že gely v tužce jsou fakt perfektní.Uplně mě nadchly.Jak přišli tak jsem je hned musela vyzkoušet.Barvičky přesně odpovídají popisu což je super a moc hezky se sním pracuje.Prostě rychlé jednoduché a efektní.Jedním slovem bomba.Musim hned oslovit zákaznice a ukázat jim barevný výběr který máte abych mohla od vás objednat další.Je to radost u vás nakupovat.Pani Zemanová ještě jednou moc děkuji za rychlé jednání a .mějte se moc hezky .S pozdravem Ondráčková


Kategorie

TOPlist