Dobrý den, jsem ráda, že jste zavítal/a na naši stránku a
protože často píšete, co je potřeba koupit, když si chcete dělat nehty doma, přikládám stručný návod na gelovou modeláž.
V první řadě je potřeba chuť experimentovat a trocha trpělivosti .... nemusíte mít strach, zvládnete to a nejhůře třetí nehtíky budou skvělé a budete pyšná na svůj výtvor :O) Většina zákaznic má krásné už první nehty!

Návod opravdu stručně a v kostce (nebudu řešit tipy, francii ani další možné techniky): 
- zatlačení kůžičky nehtů pomocí pomerančového dřívka, případně nástrojem pro tyto účely
- vlastní nehet je potřeba zdrsnit pilníkem (jemným) pro objasnění: čím vyšší číslo: pilník je jemný, naopak nízké - hrubý pilník. Obecně řečeno: gel nemá rád hladkou plochu - pak se odchlipuje a nedrží tak, jak má.
očištění štětcem (na odstranění prachu z nehtů)
- dále můžete dezinfikovat nebo stačí použít Cleaner - dočistíte nehet od případných nečistot
- první vrstvou je primer (netvrdí se v UV lampě) nebo bond aid (tvrdí se v UV lampě)
- druhá vrstva: vlastní gel (všechny gely v nabídce jsou jednofázové, tzn. můžete použít v jedné nebo více vrstvách)
vytvrdíte v UV lampě (doba tvrzení minimálně 2 minuty)
setření výpotku gelu po vytvrzení v lampě (gely s výpotkem je nutné "setřít" cleanerem, když to neuděláte, gel se zdá být nevytvrzený - lepkavý; gely bez výpotku nestírejte - zbytečně odstraníte lesk gelu!) Zda je či není gel s výpotkem poznáte po vytvrzení .... lepí - musíte setřít / nelepí, vrstva je hladká - nestíráte (modeláž je hotová :O)
- u levnějších gelů je potřeba po setření výpotku použít ještě závěrečný lesk, např. Top Coat, Quick Finisch, případně můžete použít bezbarvý lak na nehty
- a na závěr doporučuji ošetřit kůžičku kolem nehtů i na rukou výživným olejíčkem 
A JE HOTOVO !!!

Dalším častým dotazem je: "Co by jste mi doporučila .... jaký gel mám použít?" .... můžu Vám poradit, co se nejvíc prodává a k čemu se zákaznice opakovaně vrací a s čím jsou spokojené, ale bohužel se nedá striktně říct: "tenhle gel je to pravé". Po nasbíraných zkušenostech Vám řeknu: "Hledejte to, co bude vyhovovat přímo Vám!".
Jako příklad bych uvedla zákaznici, která dělá nehty sobě a své mamince. I když používá stejný materiál, postup, zkrátka všechno stejně; jedné drží nehty 14 dní a druhé za 2 dny slezou. 

Doufám, že Vám tento článek alespoň trochu napověděl a pomohl. Pokud ne, ptejte se .... když budu znát odpověď, ráda pomůžu a poradím :O) 

Chcete snadno a rychle vyhledat nějaké konkrétní zboží? Použijte pole VYHLEDÁVÁNÍ: stačí napsat část slova a najdete, co potřebujete.

Těším se na obchůdek s Vámi :O)

S přáním krásného dne Jana Zemanová


Kategorie

Nejprodávanější produkty

TOPlist